Поддержка  •  Дневник  •  Без рекламы  •  О сайте  •  Реклама  •  Поставить баннер  •  Fleshlight  •  Прислать  •  Хроника  •  Translate Гости: 5    Участники: 0 Авторизация Авторизация   Регистрация 
Метод Научного Тыка
RULVEN
Поиск  
Blackball.Forum Размещение рекламы

Форум

Начало » БЕСЕДКА » Интернет » Просмотр темы
Мне нравится 0   Мне не нравится 0

ceļojumam no Rīgas uz Šarm El Šeihu

Автор темы: kevvinn Сообщений: 2 Последнее сообщение: Пт 17.11.2023 14:51
Дата открытия: Пт 17.11.2023 Участников: 2 Автор: dylllan
Доступ: для всех Просмотров: 369    

Автор Сообщение
kevvinn
22.04.2024

Регистрация: Пт 17.11.2023

Откуда: Washington

Тем: 2

Репутация:Повысить репутацию0Понизить репутацию
Тема: ceļojumam no Rīgas uz Šarm El Šeihu
Отправлено: Пт 17.11.2023 14:12
Мне нравится 0   Мне не нравится 0
(цитировать) 1 / #153687

Sveiciens visiem! Es gribētu lūgt jūsu atbalstu aviobiļešu meklēšanā manam ceļojumam no Rīgas uz Šarm El Šeihu. Vai jūs varētu man pateikt informāciju par lidmašīnas biļešu atrašanu noteiktā maršrutā? Es būtu pateicīgs par jebkādu noderīgu informāciju un padomiem, kā izvēlēties labākās lidojuma iespējas.

 
dylllan
22.04.2024

Регистрация: Пт 17.11.2023

Сообщений: 2

Репутация:Повысить репутацию0Понизить репутацию
Тема: ceļojumam no Rīgas uz Šarm El Šeihu
Отправлено: Пт 17.11.2023 14:51
Мне нравится 0   Мне не нравится 0
(цитировать) 2 / #153688

Cik lieliski, ka plānojat ceļojumu no Rīgas uz Šarmelšeihu! Tas izklausās aizraujoši, un es labprāt dalītos ar Jums aviobiļešu meklēšanas informācijā. Pirmkārt, es iesaku pievērst uzmanību dažādām tiešsaistes platformām un aģentūrām, jo tās var piedāvāt dažādas iespējas par cenu un lidojuma apstākļiem. Es atklāju vienu resursu, kas varētu būt noderīgs - https://tickets.lv/avia/direction/riga/sharm-el-sheikh. tur ir plaša informācija par pieejamajiem lidojumiem, cenām un iespējamām pārsēšanās iespējām. Neaizmirstiet arī sekot līdzi aviokompāniju akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, tie var piedāvāt lieliskas iespējas par izdevīgākām cenām.

Быстрый ответ
Чтобы добавить видео с YouTube, нужно написать [@youtube=xxxxx] , где xxxxx – ID видео.
Поделиться ссылкой:

Активные темы
Пн 22.04.2024 17:14 • dylllan


Разработано на основе BlackNight CMS
Release v.2024-04-15
© 2000–2024 Blackball
Дизайн & программирование:
О сайтеРеклама
Visitors
Web-site performed by Sergey Drozdov