Поддержка  •  Дневник  •  Без рекламы  •  О сайте  •  Реклама  •  Поставить баннер  •  Прислать  •  Хроника  •  Translate Гости: 7    Участники: 0 Авторизация Авторизация   Регистрация 
Метод Научного Тыка
RULVEN
Поиск  
Blackball.Forum Размещение рекламы

Форум

Начало » БЕСЕДКА » Общалка » Флудильня » Просмотр сообщения
Мне нравится 0   Мне не нравится 0
Автор: Sergeant Доступ: для всех
Дата: Пн 19.10.2009 12:04 Просмотров: 9189
Сообщение
Автор: Shadow walker
Дата: Вт 14.12.2010 09:38
Просмотров: 143

Enerģiskās grupas Kombuļi līdere Inese Cibuļska (attēlā) nebeidz pārsteigt ar savu atklātību - jaunā sieviete stāsta, ka viņai baudu sagādā atkailināšanās fotoobjektīva priekšā, tāpēc viņas mīļotais vīrietis Bends Jensens Storgārds ķēries pie fotoaparāta un iemūžina Inesi dažādās pikantās pozās.

Kombuļu Inese šobrīd cīnās par uzvaru "Mango meitenes" konkursā un atzīst, ka, piedaloties "Mango meitenes" fotosesijā, viņai ļoti iepaticies pozēt kailai.

Inese priecīga stāsta, ka kailfoto nav nekas nosodāms, jo šādā veidā katra sieviete var izteikt savu sievišķību. "Manu sievišķību palīdzēja atklāt Bends, un beidzot man nav kauns par savu ķermeni - es varu brīvi fotografēties kā drēbēs, tā pilnīgi kaila. Nu, ko var darīt, ja pēdējos trīs gadus man bija sevi jānoliedz kā sievietei? Taču tagad baudu mīlu ar Bendu, un abi kopā ļaujamies dažādām fantāzijām," vaļsirdīga ir Inese.

вот вам Латвийский шоубиз


 

Текст только для авторизованных пользователей.
Поделиться ссылкой:

Активные темы
сегодня, 12:48john1
сегодня, 07:14priyanka


Разработано на основе BlackNight CMS
Release v.2024-02-17
© 2000–2024 Blackball
Дизайн & программирование:
О сайтеРеклама
Visitors
Web-site performed by Sergey Drozdov